BCAA Capsules - 180 Capsules

کپسول BCAA– 180 کپسولی

کپسول‌های BCAA بادی اتک

اسیدهای آمینه شاخه‌دار زنجیره‌ای3000 میلی‌گرم BCAA خالص به صورت روزانه همراه با 300 میلی‌گرم ال- لوسین در هر واحد غذایی و 150 میلی‌گرم ال- ایزولوسین در هر واحد غذایی. .

 
 
اسیدهای آمینه شاخه‌دار زنجیره‌ای3000 میلی‌گرم BCAA خالص به صورت روزانه همراه با 300 میلی‌گرم ال- لوسین در هر واحد غذایی و 150 میلی‌گرم ال- ایزولوسین در هر واحد غذایی.

کپسول‌های BCAA از جمله محصولات بادی اتک است که شامل اسیدهای آمینه اساسی شاخه‌دار زنجیره‌ای از جمله ال-لوسین، ال-ولین و ال-ایزولوسین می‌باشد که این آمینواسیدهای نامبرده برای ساخت ماهیچهحیاتی هستند.

کپسول‌های BCAA شامل اسیدهای آمینه ال-لوسین، ال-ولین و ال-ایزولوسین است. این مواد در تشکیل بافت‌هایی خاص، هورمون‌ها، آنزیم‌ها و انتقال‌دهنده‌های عصبی کمک می‌کنند. آنها همچنین از جمله بلوک‌های سازنده پروتئین‌های داخلی بوده و در ساخت و نگهداری از ماهیچه‌ها دخالت دارند. بنابراین کپسول‌های BCAA ازمحصولات بادی اتک می‌توانند مکمل مناسبی برای یک رژیم غذایی با پروتئین بالا باشند. همچنین می‌تواند به عنوان یک معجون پروتئین پیش و پس از فعالیت فیزیکی استفاده شود.

هر کپسول، شامل 300 میلی‌گرم ال- لوسین، 150 میلی‌گرم ال-ایزولوسن و 150 میلی‌گرم ال-والین است.

در بیشتر مواردی که ذخیره انرژی کم می‌شود، مثلا در حین روزه‌داری یا دوی ماراتن، آمینواسیدها مشغول تولید انرژی و گلوتامین هستند. این بدان معنی است که بدن می‌تواند در شرایط اضطراری از این آمینواسیدها برای فرآیند گلوکونئوژنز استفاده کرده، و به طور همزمان از فرآیندهای متابولیکی بدن که وابسته به شکر است، محافظت کند. بزرگترین منبع تامین کننده BCAA را می‌توان در گوشت یافت که می‌تواند تا 25 درصد از این آمینو اسیدهای اساسی را تامین کند. در نوعی از رژیم غذایی که میزان مصرف گوشت پایین است یا در مواردی که افراد از گوشت حیوانات استفاده نمی کنند، کپسول های BCAA می توانند مکمل های پرکاربردی باشند.

دیگر مواد فعال در BCAA بادی اتک چیست؟
کپسول‌های BCAA محصول بادی اتک همچنین شامل ویتامین‌های B6 هستند که می‌تواند در کارکرد آرام متابولیک پروتئین و شکر شرکت کند.این ویتامین‌ها مخصوصا برای ورزش‌های کششی بسیار موثرند چرا که بدن در این فعالیت‌ها به این نوع مواد برای سنتز نرمال و متابولیک نرمال هورمون‌های استروئید، ویتامین D و برخی دیگر از انتقال‌دهنده‌های عصبی نیاز دارد. هورمون‌ها، ویتامین D و ویتامین B6 نیز تا حدی در ساخت و نگهداری از ماهیچهها نقش دارند.

کپسولهایBCAA محصولات بادی اتک برای دوندگان ماراتون و ورزش‌های استقامتی مناسب می باشد، چرا که سوخت و ساز انرژی در حین فعالیت ورزشی به مقدار زیاد افزایش می‌یابد.

ویتامین‌های B نیز در ساخت نرمال سلول‌های قرمز خون دخالت دارند. این سلول‌ها از استرس حین دوندگی زیاد، به دلیل فشاردادن کف پا به زمین، تخریب می‌شوند. کپسول‌های BCAA از محصولات بادی اتک و ویتامین‌های B برای ورزشکاران (آن دسته از افرادی که می‌خواهند به متابولیک نرمال انرژی دست یابند)، بسیار ایده‌آل است.

1- بیشتر بدانید: چرا BCAAها به آسانی در دسترسند؟ کلیه آمینواسیدهای غیر ضروری پس از مصرف به کبد می‌رسند. در آنجا یا برای تشکیل پروتئین‌های بادی اتک سنتز می‌شوند و یا به سایر ترکیبات با انرژی غنی تبدیل می‌گردند. از آنجا که کبد به اندازه کافی از این آنزیم‌ها ندارد، BCAAها نمی‌توانند به خوبی در کبد مورد استفاده قرار گیرند.بنابراین، 70 درصد آمینواسیدها در جریان خون ناشی از BCAA پس از یک وعده غذایی با پروتئین بالا می باشند.

کپسول‌های BCAA محصول بادی اتک با کدام یک از دیگر محصولات بهتر ترکیب می‌شوند؟
• پیش و پس از کار، در ترکیب با پروتئین دلوکس، پروتئین چند ترکیبی وی می‌تواند در ساخت ماهیچه‌ها موثر باشد.
• ترکیب BCAA با کپسول‌های کراتینه 100%خالص بادی اتک موجب افزایش کارایی در تمرین‌های کششی کوتاه‌مدت می‌گردد.
• به همراه اسید آسکوربیک ذخیره شده در روی و مایعآمینه در گوشت گاو، می‌تواند در تشکیل مایع نخاع غضروف کمک کنید.
 
طرز تهیه: 5 کپسول را تقریبا 20 دقیقه قبل یا بعد از فعالیت کششی به همراه مقدار کافی آبیا پروتین میل کنید. اگر در رژیم غذایی هستید، صبح‌ها و عصرها با مقدار کافی آب مصرف کنید.

محتوی:180 کپسول BCAA

ترکیبات: ال-لوسین (40.3%)، ال-والین(20.2%)، ال-ایزو لوسین(20.2%)، پوسته کپسول، ژلاتین ( گوشت گاو)، عامل‌های جداسازی: استرات منیزیم، سیلیکن دی‌اکسید و کلسیم فسفات، روغن نباتی، کلسیم-D-پانتوتنات، پیریدوکسینهیدروکلراید، D-بیوتین، رنگ: دی اکسیدتیتانیوم.

اطلاعات تغذیه ای در هر 100 گرم
انرژی 1384 کیلوژول (362 کیلو کالری)
کربوهیدرات کمتر از 1 گرم
پروتئین 81 گرم
چربی 0 گرم
کلسیم-D-پانتوتنات، 54.3 میلی گرم ( 905 RDA* )
ویتامین B6 13.6 میلی گرم ( 678% RDA* )
بیوتین 1.1 میلی گرم ( 733 RDA* )

RDA = برای آگاهی از میزان مصرف روزانه پیشنهاد شده به پیوست 1 مراجه کنید.


مشخصات اسیدهای آمینه در هر 100 گرم
ال –لوسیون** 7،4 گرم
ال – والین** 4،20 گرم
ال –ایزو لوسین** 4،20 گرم

BCAA : اسید‌های آمینه شاخه‌دار زنجیره‌ای