100% Pure Creatine-500g

کراتین 100در صد خالص - 500گرم

پودر کراتین 100% خالص بادی اتک

پودر کراتین منو هیدرات 100% خالص بادی اتک ، مکمل مورد علاقه ورزشکارانی است که عضلات خود را تحت تمرین های کوتاه و فشرده قرار می دهند.

 
 
پودر کراتین‌ مونوهیدرات100% خالص بادی اتک، مکمل مورد علاقه ورزشکارانی است که عضلات خود را تحت تمرین‌های کوتاه و فشرده قرار می‌‌دهند.

پودر کراتین 100% خالص بادی اتک، پودر حاوی کراتین با ذرات بسیار ریز و بدون افزودنی است که به راحتی در آب یا آب‌میوه حل می‌شود.کراتین موجود در این پودرموجب افزایش کارایی جسمی در تمرینات کوتاه و فشرده سرعتی و قدرتی می‌گردد. بنابراینامروزه مکمل‌های کراتینی،مانند پودر کراتین 100% خالص یکی از مکملهای غذایی محبوب در اوقات فراغت ورزشی است؛به ویژه ورزشکاران قدرتی از این مکمل بهره می‌گیرند.

پیشنهاد می‌شود این پودر را پیش از فشارهای فیزیکی استفاده کنید. میزان مصرف روزانهاین مکمل به میزان 3 گرم است.

پودر کراتین 100% خالص بادی اتک محصولی از لیست کلوژن است. این فهرست ورزشکاران رقابتی را از مکمل‌های غذایی موثر آگاه می‌کند. خطر دوپینگ این مکمل‌ها به نسبت سایر مکمل‌ها کمتر است. با استفاده از مکمل‌های این شرکت، ورزشکاران بهترین، تمیزترین و مهمترین محصولات را از میان مجموعه‌های موجود،انتخاب می‌کنند.

نکته : به همراه محصولات پروتئینی نظیر اکستریم وی دلوکس یا پاور پروتئین 90 قبل یا بعد از تمرینات قدرتی برای رشد و حفظ عضلات مفید است.

کراتین چیست؟
واژه یونانی «Creas» ( =کراتین) که برای گوشت به کار می‌رفت. کراتین یک ماده طبیعی و اندوژنیک است کهمی‌تواند به صورت طبیعی در کبد،کلیه و لوزالمعده و از طریق آمینواسیدهای گلیسین، آرژنین و متیونین ساخته شود.میزان طبیعی تولید این ماده در بدن حدود 1 گرم در هر روز است. در حدود 1 گرم از این ماده از طریق غذاهای حیوانی موجود در رژیم غذایی روزانه به دست می‌آید. یک کیلوگرم از گوشت خام، به عنوان مثال، حاوی حدود 5 گرم کراتین است. لازم به ذکر است که مقدار کراتین با حرارت کاهش می‌یابد (به عنوان مثال حین سرخ کردن و یا پخت و پز).

از سوی دیگر، غذاهای گیاهی مقدار کمی کراتین دارند و به همین علت است که وابستگی بدن به رژیم غذایی کم گوشت به طور فزاینده‌ای رو به گسترش است. در صورتیکه مقدار جذب کراتین کافی نباشد (کمتر از3 گرم)،مکمل‌های کراتین می‌توانند در حین کشش‌های‌ کوتاه‌مدت و نرمش به فرد کمک کنند. افرادی که در برنامه غذایی آن‌ها میزان کمی گوشت وجود‌ دارد، می‌توانند برای افزایش کارایی فیزیکی خود از پودر کراتین 100% خالص بادی اتک استفاده کنند تا بتوانند تمرینات پلایومیتریک را به عنوان بخشی از تمرین‌‌های فشرده افزایش دهند.

این پودر با چه محصولاتی به بهترین نحو ترکیب می‌شود؟
• شات‌های منیزیم بادی اتک؛ این محصول ماده‌ای معدنی است که می‌تواند سنتز نرمال پروتئین و عملکرد عضله را پشتیبانی کند.
• مگا کلسیم: این محصول یک اسید چرب ضروری است که توسط بدنسازان و برای یک رژیم غذایی انرژی ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
• مکمل افزایش وزن : ترکیبی از کربوهیدرات و پروتئین است که در واحد شِیک، حدود 500 کیلوکالری انرژی دارد. این ماده برای رشد ماهیچه‌ها و محافظت از آن‌ها موثر است.
 
شیوه استفاده : تقریبا 60 دقیقه قبل از تمرین، یک قاشق چایخوری (تقریبا 3 گرم) رابه یک لیوان مایع (مثل آب) و یا نوشیدنی اضافه کرده و میل کنید.

محتوا : 500 گرم
مواد اولیه : 100٪ ریزدانه های کراتین مونوهیدرات، بدون مواد افزودنی