100% Pure L-Glutamine400g

الگلوتامین 100% خالص – 400 گرم

ال- گلوتامین 100% خالص بادی اتک

آمینو اسید خالص بدون هر نوع افزودنی، برای سوخت وساز متعادل گلوتامین و پروتئین
الگوتامین 100% خالص بادی اتک یک پودربسیار ریزو حاوی 100% آمینو اسید الگوتامین است. ورزشکاران با متابلیسم بالاتر می‌توانند از مکمل‌های اسیدهای آمینه بهره‌مند شوند.

 
 
آمینو اسید خالص بدون هر نوع افزودنی، برای سوخت وساز متعادل گلوتامین و پروتئین
الگوتامین 100% خالص بادی اتک یک پودربسیار ریزو حاوی 100% آمینو اسید الگوتامین است. ورزشکاران با متابلیسم بالاتر می‌توانند از مکمل‌های اسیدهای آمینه بهره‌مند شوند.

مشخصات
ال- گلوتامین 100% خالص بادی اتک یک پودر آمینو اسید بدون هر گونه افزودنی است که به خوبی در نوشیدنی‌های معدنی و کوکتل‌های شیری حل می‌شود. ال-گلوتامین یک اسید آمینه نیمه ضروری است. به این معنی که بدن نمی‌تواند از طریق رژیم غذایی یا ورزش، میزان این اسید آمینه را افزایش دهد، چراکه سنتز آن بیش از حد کند است. این نکته می‌تواند منجر به کمبود میزان الگوتامین در بدن شود تا جائیکه بدن تلاش می‌کند به طور فزاینده‌ای به تولید گلوتامین در عضلات بپردازد تا با توسل به آن، این میزان کمبود را جبران کند. در نتیجه اگر چه فرایندهای متابولیک بدن که به طور مداوم در حال اجرا هستند محافظت می‌شوند، عضلات بافت خود را از دست می‌دهند. معمولا این اتفاق در فشار جسمی بالا یا در رژیم‌های سخت پیش می‌آید که در آن آمینواسیدها وظیفه تولید انرژی را به عهده گرفته و سوخت و ساز انرژی با قند صورت می‌پذیرد.

ال-گوتامین 100% خالص بادی اتک می‌تواند برای متعادل ساختن سوخت و ساز پروتئین و گلوتامین موثر باشد، به ویژه اگر نیاز بدن به گلوتامین افزایش یابد. به طور خاص، ورزشکاران با سوخت و ساز بالاتر می‌توانند از مکمل‌های اسید آمینه، ال-گوتامین 100% خالص بادی اتک بهره‌مند شوند.این واقعیت که سوخت و ساز انرژی دوباره به تعادل طبیعی برمی‌گردد، رسیدن مواد مغذی و انرژی را به سلول‌های بدن و عضلات تضمین می‌کند. علاوه بر این، افرادی که لبنیات و غلات کمی در رژیم غذایی روزانه خود دارند می‌توانند گلوتامین روزانه مورد نیاز خود را با مصرف این مکمل تامین کنند.

ال- گلوتامین چیست؟
ال- گلوتامین یک اسید آمینه نیمه ضروری است که بیشتر در خون و عضلات یافت می‌شود. ال-گلوتامین در پلاسمای خون کار ذخیره‌سازی را انجام می‌دهد، یعنی با کمک ال-آلانین آمونیاک حاصل از متابولیسم پروتئین را به عنوان اوره از طریق کلیه‌ها دفع می‌کند. در کبد و کلیه‌ها، ال- گلوتامین در درجه اول مسئول کاهش آمونیاک است و به همین دلیل هر دو اندام بزرگترین مصرف‌کننده گلوتامین می‌باشند. روده و مغز نیز به مقدار زیادی گلوتامین نیاز دارند. این ماده به طور مداوم در فرآیندهای دستگاه گوارش مورد نیاز است. همچنین به عنوان یک تولید‌کننده انرژی برای سلول‌های روده عمل می‌کند. با این حال، مغز با استفاده از ال- گلوتامین به تولید انتقال‌دهنده‌های عصبی می‌پردازد.

درصورت افزایش متابولیسم و تخریب پروتئین، عضلات مهم‌ترین تولیدکننده گلوتامین می‌باشند. BCAA نیز ممکن است با تبدیل به ال- گلوتامین به تولید گلوتامین در عضلات کمک کند.

ال- گلوتامین با چه محصولاتی به بهترین نحو ترکیب می‌شود؟
• با بادی اتک پاور پروتئین 90، که پروتئینی چند مؤلفه است و می‌تواند به حفظ و ایجاد توده عضلانی قبل و بعد از تمرین کمک کند.
• با تقویت‌کننده بادی اتک که موجب تولید آب و موادمعدنی و حفظ عملکرد فیزیکی و روانی می‌شود.
• با کپسول BCAA بادی اتک که نقش قابل توجهی در متابولیسم انرژی و پروتئین ایفا می‌کند.
 
طریقه مصرف: یک الی دو قاشق چایخوری (5 تا 10 گرم) رابه یک لیوان آب اضافه کرده و میل کنید.
محتوی : 400 گرم
مواد تشکیل‌دهنده: مواد تشکیل‌دهنده الگوتامین 100% خالص بادی اتک شامل اسید آمینه و ال- گلوتامین با بالاترین کیفیت و بدون مواد افزودنی است.