Body Attack Essential Aminos5700 - 180 Caps

آمینو اسنشیال بادی اتک 5700- 180 کپسول

تمامی اسیدهای آمینه ضروری در یک محصول
این محصول دارای تمامی اسیدهای آمینه ضروری و نیمه ضروری، سیستئین و تیروزین می‌باشد.

این محصول یک مکمل اسید آمینه است که به صورت کپسول فراهم آمده و دارای تمامی اسیدهای آمینه، ضروری موجود در پروتئین‌های

 
 
این محصول یک مکمل اسید آمینه است که به صورت کپسول فراهم آمده و دارای تمامی اسیدهای آمینه، ضروری موجود در پروتئین‌های برنامه غذایی می‌باشد. از این اسیدهای آمینه همچنین به عنوان اجزای سازنده پروتئین‌ها یاد می‌شود و در تشکیل بافت عضلات، بافت‌های پیوندی (پوست و غضروف)، پادتن‌ها، انتقال‌دهنده‌های عصبی، هورمون‌ها، گلبول‌های خون و مو دخالت دارند. در رژیم غذایی روزانه، 8 اسید آمینه به صورت عمده از طریق گوشت، ماهی، تخم‌مرغ، آجیل و گیاهان در اختیار بدن قرار می‌گیرند. میزان اندک مواد غذایی حیوانی در یک رژیم غذایی کم-پروتئین می‌تواند منجر به کاهش ورود اسیدهای آمینه ضروری شود. مکمل‌های اسید آمینه ساخت بادی اتک به تأمین اسیدهای آمینه ضروری در بدن کمک می‌کند. این مکمل‌ها خصوصاً برای افراد و ورزشکاران نیازمند به سطح بالایی از اسیدهای آمینه، مناسب می‌باشد.

شماره 5700 مربوط به مصرف روزانه (6 کپسول) حجم اسیدهای آمینه به میلی‌گرم است. اسیدهای آمینه ضروری از جمله اسیدهای آمینه‌ای هستند که بدن انسان به تنهایی قادر به تولید آن‌ها نمی‌باشد و از این جهت بایستی از طریق برنامه غذایی روزانه به بدن وارد شوند.

این اسیدهای آمینه عبارتند از:
• اسیدهای آمینه زنجیره‌ای شاخه‌دار BCAA
• ال-لوسین
• ال-ایزولوسین
• ال-والین
• ال-متیونین
• ال-فنیل‌آلانین
• ال-لیزین
• ال-تریونین
• ال-تریپتوفان

در کنار این 8 اسید آمینه ضروری، این مکمل بادی اتک محتوی اسیدهای آمینه ال-هیستیدین، ال-سیستئین و تیروزین می‌باشد که در زمان افزایش متابولیسم پروتئین در بدن، وجود آن‌ها الزامی است.

سایر اثرات این محصول چیست؟
وجود ویتامینB6 در این مکمل که اغلب به عنوان ماده هدایت‌کننده پروتئین از آن یاد می‌شود، مشخصه ویژه این محصول به شمار می‌رود. این ویتامین B در بیش از 100 رویه متابولیکی شرکت دارد و اجرای بدون مشکل متابولیسم پروتئین را تضمین می‌کند. این مکمل از سویی می‌تواند به سنتز گلبول‌های جدید خون و انتقال‌دهنده‌های عصبی کمک کند که به ترتیب این متابولیسم را فعال و سطح خستگی را کاهش می‌دهد.

کدام محصولات می‌توانند به بهترین نحو با این مکمل غذایی ترکیب شوند؟
• این مکمل در ترکیب با ریلودر سل (بارگذاری مجدد سلول‌ها) بادی اتک، یک مکمل اسید آمینه/کربوهیدرات باعث شده تا عملکرد ورزشی کوتاه و شدید افزایش یابد.
• این مکمل به خوبی با شِیک سویا بادی اتک ترکیب می‌شود که یک پودر پروتئین ساخته شده از پروتئین‌های سویا می باشدو احتمالاً به حفظ و افزایش توان حجم عضلات کمک میکند.
• این مکمل به همراه محصول شوک تستو بادی اتک، یک مکمل مشهور افزاینده توان عضلات در بدن‌سازی و ورزش‌های قدرتی به شمار می‌رود.
 
طریقه مصرف : روزانه 3 عدد کپسول همراه با آب یا مایعات حاوی کربوهیدرات همچون آب‌میوه، با شکم خالی و پیش از تمرینات ورزشی مصرف شود. مقدار توصیه شده نمی‌بایست افزایش یابد.
حجم محصول : 180 کپسول
مواد تشکیل‌دهنده : ال-لوسین، ال-لیزین-هیدروکلرید، ال-فنیل‌آلانین، ال-وانین، هیدروکلرید، ال-تریونین، ال-متیونین، ال-هیستیدین، ال-تیروزین، ال-سیستئین-هیدروکلرید، ال-تریپتوفان، رنگ‌ها: دی‌اکسید تیتانیوم و اکسید آهن، پریدوکسین‌هیدروکلرید، پوکه کپسول: ژلاتین (گوشت).