Glutamine 10000 - 300 Caps

گلوتامین 10000 – 300 کپسول

کپسول‌های گلوتامین ماکسی مناسب برای متابولیسم پروتئین‌ها

10000 میلی‌گرم ال-گلوتامین برای مصرف روزانه
کپسول‌های ماکسی فاقد ارگانیسم‌های اصلاح ژنتیکی شده
قابل استفاده برای مدت زمان 37 روز

گلوتامین 10000 بادی اتک، آمینواسید ال-گلوتامین که برای ورزشکاران بسیار حائز اهمیت می‌باشد را در بسته‌های 300 تایی کپسول گلوتامین 10000، تهیه و عرضه نموده است.

 
 
گلوتامین 10000 بادی اتک، آمینواسید ال-گلوتامین که برای ورزشکاران بسیار حائز اهمیت می‌باشد را در بسته‌های 300 تایی کپسول گلوتامین 10000، تهیه و عرضه نموده است.

تمام افرادی که بدن خود را در معرض تمرینات ورزشی شدید و سخت قرار می‌دهند و یا به طور مکرر در شرایط پرتنش قرار می‌گیرند، به محصولاتی نیاز دارند تا بهترین مواد غذایی را برای بدن و ماهیچه‌هایشان تامین نمایند.

همان‌طور که از نام این محصول برمی‌آید، گلوتامین 10000 بادی اتک، آمینواسید نیمه ضروری ال-گلوتامین را به صورت آزاد تامین می‌نماید. ال-گلوتامین به طور کلی در بافت ماهیچه‌ای دیده می‌شود و از این رو در میان ورزشکاران قدرتی از محبوبیت بالایی برخوردار است.

ورزشکاران استقامتی که رژیم‌های غذایی با میزان چربی و کربوهیدارت بسیار پایینی را رعایت می‌کنند و هم‌چنین خانم‌هایی که معمولا از رژیم غذایی خاصی پیروی می‌کنند و بسیاری از مواد پروتئینی (از قبیل لبنیات و گوشت) را مصرف نمی‌کنند، می‌توانند از این محصول که بدون دخالت در مهندسی ژنتیک آن تهیه شده است، بهره ببرند.

ویژگی‌های محصول
• 10000 میلیگرم ال-گلوتامین در هر بار مصرف روزانه
• مناسب برای متابولیسم پروتئین‌ها
• تهیه شده بدون دخالت مهندسی ژنتیک
• عاری از گلوتامین
• کپسول‌های مکسی همراه با ترکیبات فعال بیشتر
• 300 کپسول برای مصرف 37 روزه
• مناسب برای افراد با فعالیت بدنی بالا

با این محصول دیگر نگران تامین آمینو‌اسیدهای مورد نیاز روزانه خود نخواهید بود.
می‌توانید در هر زمان که مایل باشید و در هر وضعیتی بدون رویاروی با مشکل و مانع از کپسول‌های مکسی که در مقایسه با کپسول‌های معمولی دارای مواد فعالی بیشتری می باشند، استفاده نمایید.
هر کپسول حاوی 1250 میلی‌گرم پودر ال-گلوتامین بوده که به محض ورود به بدن، در متابولیسم پروتئین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1. تاثیرات ال-گلوتامین چیست؟
ال-گلوتامین یک آمینو‌اسید نیمه ضروری می‌باشد که در متابولیسم پروتئین‌ها نقش به سزایی داشته و به ساخت ماهیچه کمک می‌نماید. در شرایط متابولیکی خاص و یا در طول فشار و تنش فیزیکی و ذهنی، به مقادیر بالاتری از این ماده نیاز می‌باشد.

به طورمعمول، ال-‌گلوتامین را می‌توان به طور مستقیم توسط 8 آمینو‌اسید ضروری، تولید نمود. در صورت کمبود این آمینو اسیدها، بدن مجبور می‌شود تا از ذخیره‌های اضطراری خود استفاده نماید. در چنین شرایطی، فرآیندهای متابولیکی که در تمام طول شبانه‌روزی ادامه دارند، کماکان ادامه خواهند یافت اما ماهیچه‌ها، بافت ارزشمند خود را از دست می‌دهند.

این محصول، یک همراه مناسب برای فعالیت‌های ورزشی و حرکات فیزیکی به شمار می‌رود. در نتیجه، بدن دیگر مجبور نمی باشد تا آمینواسیدهای ضروری خود را هدر دهد تا ال-گلوتامین مورد نیازش را تامین نماید و در نتیجه تبدیل ماهیچه‌ای نیز به حالت ثابتی در می‌آید.

این بدان معناست که فرآیند‌های ساخت و تبدیل ممکن است بدون این‌که خدشه‌ای به آن‌ها وارد شود، به فعالیت خود ادامه خواهند داد. در نتیجه زمانی که میزان پروتئین و انرژی مصرفی شما در طول انجام فعالیت‌های ورزشی شدید کافی باشد، ال-گلوتامین 10000، همانند یک تقویت‌کننده پروتئینی کوچک عمل خواهد کرد.

2. گلوتامین 10000 بادی اتک، همراه با کدام‌یک از محصولات این شرکت بهترین عملکرد را به شما می‌دهد؟
• همراه با پاور پروتئین 90 به منظور بهبود توان آمینواسیدی و میزان پروتئینی مصرفی روزانه.
• همراه با 9700BCAA: یک آمینواسید ضروری که در حین متابولیسم ماهیچه‌ها، همانند ال-گلوتامین عمل می‌نماید.
• همراه با لیپو 100 بادی اتک که یک چربی‌سوز دارای کافئین بوده و در روند افزایش عملکرد استقامتی، نقش به سزایی دارد.
 
طریقه مصرف : 4 عدد از این کپسول را همراه با مقدار زیادی آب (300 میلی‌لیتر) در صبح‌ها و قبل از شروع فعالیت ورزشی مصرف نموده و 4 کپسول دیگر را نیز قبل از خواب مصرف کنید. در روزهایی که به انجام تمرینان ورزشی می‌پردازید، مصرف 4 کپسول قبل از تمرین و 4 کپیول بعد از تمرین، توصیه می‌شود. از مصرف بیش از مقادری توصیه شده، خودداری نمایید.
محتویات هر بسته : 300 کپسول ماکسی
ترکیبات : ال-گلوتامین (6/84%)، ژلاتین (گوشت)، عوامل جداکننده (منیزیم استئارات، سیلیکون دی‌اکسید) بنگ (اکسید تیتانیم ، اکسید آهن).
حساسیت : به افراد مبتلا به حساسیت و آلرژی توصیه می شود تا از مصرف همزمان این محصول همراه با سفیده تخم مرغ و سویا خودداری نمایند.