Nitro Pump 400g

نیترو پمپ 400 گرم

نیترو پمپ بادی اتک، یک تقویت کننده موثر

تقویت کننده پیش از تمرین برای بهبود عملکرد، حاوی کراتین (Creapure®) مونوهیدرات، BCAA و تااورین
نیترو پمپ بادی اتک، یک تقویت کننده موثر است که پیش از تمرین استفاده می شود و فاقد هرگونه افزودنی مثل کافئین و یا شکر می باشد. این محصول حاوی کراتین مونوهیرات (Creapure®) می باشد.

 
 
تقویت کننده پیش از تمرین برای بهبود عملکرد، حاوی کراتین (Creapure®) مونوهیدرات، BCAA و تااورین

نیترو پمپ بادی اتک، یک تقویت کننده موثر است که پیش از تمرین استفاده می شود و فاقد هرگونه افزودنی مثل کافئین و یا شکر می باشد. این محصول حاوی کراتین مونوهیرات (Creapure®) می باشد.

مشخصات
به منظور اجرای موفقیت‌آمیز تمرینات قدرتی، بدن به انواع مواد مغذی نیاز دارد. این امر امکان انجام تمرینات ورزشی شدید حتی با وزنه‌های سنگین و رشد عضلات را فراهم می‌آورد که در نتیجه تمرینات موفقیت‌آمیز می‌باشد. با این حال تنها ورزشکاران قدرتی از نیتروپمپ بهره نمی برند، رژیم متعادل به همان اندازه که برای ورزشکاران قدرتی اهمیت دارد، برای ورزشکاران استقامتی و دوندگان نیز حائز اهمیت است.

ترینین بوستر بادی اتک می تواند در تامین مواد مغذی مهم برای بدن نیز مشارکت داشته باشد. این محصولات نه تنها حاوی آمینو اسیدهای اساسی و ویتامین ها می باشد، بلکه دارای موادی از جمله کراتین نیز است.

1. کراتین برای قدرت بیشتر در آموزش
کراتین باعث افزایش عملکرد فیزیکی ای همچون آموزش قدرت و در طول فعالیت بدنی کوتاه و شدید می گردد. این بدان معنی است که شما می توانید توانایی های عضلانی تحت آموزش خود را با وزن و تکرار بیشتر افزایش دهید،که به نوبه خود موجب رشد عضلات می گردد.

برای آنکه اثر مثبت این آموزش را احساس کنید، بدن به طور روزانه به 3 گرم کراتین در هر روز نیاز دارد. علاوه بر مونوهیدرات کراتین استاندارد، نیتروپمپ تولیدی بادی اتک به همراه کریپور که حق انحصاری آن را دارد و در آلمان تولید شده است، خالص ترین و بیشترین مقدار کراتین را در دنیا دارند.

2. ویژگیهای محصول
• دوره تقویتی بدون هیچ یک از مواد افزودنی مثل کافئینو یا قند
• مونوهیدرات کراتین با ارزش غذایی بالا
• آمینو اسیدها برای یک متابولیسم ایده آل پروتئین و رشد عضله
• ویتامین B12 و B6 برای افزایش انرژی نرمال و متابولیک پرئتئین
• منیزیم برای عملکرد طبیعی عضله
• کروم برای حفظ سطح قند طبیعی خون
• عصاره گیاهان مرسوم که به عنوان روشی سنتی در طب چینی برای افزایش قدرت شناخته شدهاست.

3. آمینو اسیدهای مهم برای متابولیک پروتئین
افزایش تمرین به معنای اعمال فشار بیشتر برای متابولیک انرژی و پروتئین است.برای جلوگیری از انقباض عضلانی به پروتئین کافی احتیاج است. آمینو اسیدهای BCAA، ال-آرجینین و ال- گلوتامین در نیتروپمپ در میان بلوک های اساسی سازنده پروتئین های عضله هستند. این مواد نقش مهمی در سوخت و ساز پروتئین دارند. پروتئین ها به نوبه خود عضلات را تقویت و محافظت می کنند.

4. دیگر مواد فعال در نیتروپمپ ( محصول بادی اتک) چیست؟
• منیزیم به عملکرد طبیعی عضلات و اعصاب کمک می کند. بدن ما در حین تمرین نیاز به مقادیر قابل ملاحظه ای از این مواد معدنی دارد.
• نیاسین می تواند مانند منیزیم به رفع خستگی کمک کند، به ویژه در طول دوره هایی که حجم تمرین افزایش می یابد.
• ویتامین های B6 و B12 به عنوان ریزمغذی ها شناخته شده اند و باید با کیفیت مطلوب در رژیم غذایی روزانه مصرف شوند، چراکه در فرآیند محافظت و گسترش سوخت و ساز پروتئین و کربوهیدرات درگیر هستند. ( کراتین- محصول تولیدی ATP)
• کروم ماده ای معدنی است که در فرآیند سوخت و ساز کربوهیدرات دخالت دارد. همچنین موجب محافظت از سطح طبیعی قند خون بدن می شود. برای حفظ تمرکز در حین تمرین های ورزشی کرد باید سطح قند خون را ثابت نگه داشت.
• جینسنگ گیاهی آسیایی از خانواده آرالیاسئا است. این گیاه در ترکیب با ویتامین های B موجود در عصاره این گیاه می تواند به کاهش خستگی ذهنی و جسمی به خصوص در طول یک تمرین جسمی سخت بینجامد.
• نیترو پمپ محصول بادی اتک، کافئین ندارد بنابراین می تواند برای آن دسته از ورزشکارانی که به خوبی در مقابل کافئین جواب نمی دهند و یا پیش از وقت خواب و در اوایل شب کار می کنند مناسب باشد.

5. نیتروپمپ با چه محصولاتی بهتر ترکیب می شود؟
1. با اکستریم وی دلوکس محصول بادی اتک برای رشد عضلات و تقویت استقامت و قدرت.
2. با مای ساپس 100% مالتودکسترین به منظور پوشش نیازمندی های رو به افزایش کربوهیدرات در مراحل رشد و ترمیم سریع و کامل ذخیره های کربوهیدراتی پیش از دور بعدی تمرین
3. با کپسول های مای ساپس کافئین برای هرکسی که به دنبال افزایش کافئین است.
 
روش استفاده (افراد مبتدی) : 12 گرم پودر (1 قاشق پیمانه) را درون 200 میلی لیتر آب ریخته و تقریبا 20 دقیقه پیش از خواب بنوشید.
روش استفاده ( افراد نیمه حرفه ای) : 25 گرم پودر (2 قاشق پیمانه) را درون 200 میلی لیتر آب ریخته و تقریبا 20 دقیقه پیش از خواب بنوشید.
محتوی : 400 گرم پودر
ترکیبات : مونوهیدرات کراتین ، ال-آرگامین ،ال-سیترولین ،بتا آلانین ،اسید سیتریک ، ال- لوسین ، تارین ، مالتودکسترین ،ال-گلوتامین ،ال-ایزولوسین ، ال-والین ،طعم دهنده ، ان-استیل- ال- تیروزین ، دی- گلوکورونلاکتون ، پودر رنگی میوه الدربری ( مالتودکسترین، کنسانترهالدربری، ساکاروز،شربت شکر ، اسید سیتریک)،کربنات منیزیم،جایگزین های شکر (سیکلامات سدیم ، آسه سولفام-کی ، ساخارین)، عصاره روسئا در رودیولا، نیکوتینامید ، امولسیفایر(لسیتین سویا)، عصاره گون،عصاره نوتوجینسنگ، پیریدوکسینهیدروکلراید ، رنگ(چغندر (بتانین))، کروم(III) کلرید ،سیانوکوبالامین.

هر بار استفاده / 60 میلی میتر در هر 100 میلی لیتر مشخصات اسیدهای آمینه
3،21 گرم 35،5 گرم ال - آلانین
2،56 گرم 27،4 گرم ال – آرژنین
1،88 گرم 14،3 گرم ال – آسپراژنیک اسید
0،00 گرم 0،00 گرم ال – سیستئین
3،67 گرم 12،6 گرم ال – گلوتامینیک اسید
7،02 گرم 70،11 گرم ال – گلیسین
0،29 گرم 48،0 گرم ال – هیستیدین
0،48 گرم 80،0 گرم ال – ایزولوسیون*
1 گرم 1،67 گرم ال – لوسین*
1،2 گرم 2 گرم ال – لیزین
0 گرم 0 گرم ال - متیونین
0،65 گرم 08،1 گرم ال - فنیلآلانین
3،77 گرم 28،6 گرم ال – پرولین
1،17 گرم 95،1 گرم ال – سرین
0،62 گرم 03،1 گرم ال – ترئونین
19،0 گرم 0،32 گرم ال – تریپتوفان
0 گرم 0 گرم ال – تیروزین
0،17 گرم 29،1 گرم ال – والین*
0،29 گرم 48،0 گرم ال – هیدروکسی لیسین
4،39 گرم 31،7 گرم ال – هیدروکسی پرولین


در استفاده روزانه / 60 میلی لیتر در هر 100 گرم اطلاعات تغذیه ای
756 کیلو ژول (180 کیلو کالری) 1260 کیلوژول (301 کیلو کالری) انرژی
55 گرم 33 گرم پروتئین
3،5 گرم 2،1 گرم BCAA موجود
14،9 گرم 8،7 گرم کربوهیدرات
14،9 گرم 8،7 گرم قند
کمتر از 0،1 گرم کمتر از 0،1 گرم چربی
کمتر از 0،036 گرم کمتر از 0،021 گرم سدیم
21 میلی گرم 13،3 میلی گرم ویتامین B6