Muscle Creatine500g - Creapure

کراتین 500 گرمی عضله Creapure®

Creapure®- بهترین پودر کراتین دنیا

کراتین مونوهیدرات((Creapure® ، افزایش دهنده کارکرد فیزیکی، بدون GMO ، بدون لاکتوز و ژلاتین و گیاهی
کراتین عضله که توسط شرکت بادی اتک تولید می‌شود، نوع خاصی از کراتین مونوهیدرات است که از ترکیبات غیر حیوانی تهیه شده و می‌تواند میزان کارایی فیزیکی را افزایش دهد.

 
 
کراتین مونوهیدرات((Creapure® ، افزایش دهنده کارکرد فیزیکی، بدون GMO ، بدون لاکتوز و ژلاتین و گیاهی
کراتین عضله که توسط شرکت بادی اتک تولید می‌شود، نوع خاصی از کراتین مونوهیدرات است که از ترکیبات غیر حیوانی تهیه شده و می‌تواند میزان کارایی فیزیکی را افزایش دهد.

1- Creapure®- بهترین پودر کراتین دنیا
این محصول شامل Creapure®- که در آلمان تولید شده- بوده و از جمله خالص‌ترین و با کیفیت‌ترین نوع کراتین در سرتاسر دنیاست. محصول نامبرده نوعی پودر است که هیچ گونه لاکتوز و ژلاتینی ندارد. در انواع شیک‌های پروتئین، آب یا آب میوه می‌توان از کراتین مونوهیدرات بدون مزه استفاده کرد. این نوع از کراتین (بی طعم) را می‌توان در ترکیب با هر مایعی به کار برد.

2- نکات برجسته
• کراتین مونوهیدرات صد در صد مناسب با کیفیت بالا
• در تولید این محصول هیچ ترکیب حیوانی استفاده نشده. تولید این محصول برابر است با کیفیت، خلوص و دسترسی آسان
• ساخت آلمان
• بدون لاکتوز و ژلاتین
• بدون GMO (بدون اصلاح ژنتیکی)

3- کراتین مناسب برای قدرت بیشتر در تمرینات
کراتین ماده‌ای طبیعی است که درون بدن وجود دارد، یعنی بدن می‌تواند با استفاده از اسیدهای آمینه‌ای چون گلیسین، آرجینین و متوینین آن را تولید کند. مهمترین نکته در مورد این محصول آن است که می‌تواند در طول تمرین‌های قدرتی و سرعتی، عملکرد فیزیکی بدن را افزایش دهد. حال بدن به طو رروزانه حداقل به 3 گرم از این ماده نیاز دارد تا بتواند به این قابلیت دست یابد، اما تنها حدود 1 گرم از کراتین به طور طبیعی در بدن تولید می‌شود. این 2 گرم کمبود کراتین را می‌توان از طریق تغذیه برطرف کرد: مثلا خوردن محصولات گوشتی و ماهی حاوی مقدار قابل توجهی کراتین هستند. با مصرف برخی مکمل‌های رژیمی خاص مثل کراتین عضله نیز می‌توان این ماده را به دست آورد.

ورزشکارانی که می‌خواهند سلامتی و رژیم غذایی خود را متعادل نگه دارند نباید بیشتر از 300 تا 600 گرم گوشت و سوسیسخرد شده در هر هفته مصرف کنند. همچنین میزان ماهی مصرفی نیز می‌تواند حداکثر 1 تا 2 بار در هفته باشد. بدیهی است که چرا میزان تولید روزانه کراتین در بدن کافی نیست. این امر خود لزوم استفاده از نوعی مکمل غذایی برای تامین کراتین را مشخص می‌کند. با استفاده از این مکمل‌ها نظیر «کراتین عضله» محصول تولیدی بادی اتک، می‌توان از تامین ذخایر فسفات کراتین و قدرت جسمی در طول تمرینات قدرتی اطمینان حاصل کرد.

4- کراتین عضله تنها مختص ورزشکاران قدرتی نیست:
این محصول با هدف ورزشکاران قدرتی و بدن‌سازان تولید شده است تا بتواند قدرت فیزیکی آنها را تامین کند. با این حال آن دسته از خانم‌هایی که می‌خواهند تار صوتی خود را بهبود دهند نیز می‌توانند به طور منظم از این ماده استفاده کنند. این ماده همچنین می‌تواند برایورزشکاران استقامتی با هدف افزایشسرعتدرتمرین‌های کوتاه وسخت مناسب باشد.

از آنجا که منبع اصلی کراتین در تغذیه‌های طبیعی از گوشت حاصل می‌شود، افرادی که گوشت کمی مصرف می‌کنند و یا اصولا از محصولات حیوانی استفاده نمی‌کنند، کراتین کمی را از رژیم غذایی خود دریافت می‌کنند. برای این گروه از افراد، محصول «کراتین عضله» می‌تواند بهترین ماده برای دستیابی به 3 گرم کراتین در روز است.

بسیاری از گیاهخواران و مسلمان‌ها علاقه زیادی به کراتین با کیفیتی دارند که از ترکیبات غیر حیوانی تولید می‌شود. به همین دلیل است که Creapure® در حال حاضر از جمله خالص‌ترین مونوهیدرات‌های کراتین در سراسر دنیاست.

5- کدام محصولات می‌توانند به بهترین نحو با این مکمل غذایی ترکیب شوند؟
• با انرژی لودر محصول بادی اتک، به منظور تامین انرژی عضلات بدن پیش و پس از تمرینات
• با قرص‌های منیزیم + کلسیوم محصول بادی اتک، چرا که این دو محصول در عملکردهای طبیعی عضلانی درگیرند.
• با اسیدهای آمینه آرجینین و بتا آلانین، چرا که آرجینین نقش مهمی در سوخت و ساز پروتئین و بتا آلانین نقش مهمی در سوخت و ساز کراتین عضله دارد.
• با ایزو وی تخصصی با کیفیت بالا، که برای ساخت و نگهداری از عضله‌ها استفاده می‌شود، به ویژه پس از تمرین‌های سخت.
 
نحوه استفاده : 4 گرم از محصول را در 150 میلی لیتر آب سیب خالص ریخته، هم بزنید. این محلول را پیش و پس از تمرین مصرف کنید. به هیچ وجه بیشتر از میزان دوز روزانه استفاده نکنید.
محتوی : 500 گرم
ترکیبات : کراتین مونوهیدرات (100% Creapure®)
در استفاده روزانه / 8 گرم با 300 میلی لیتر آب سیب در هر 100 گرم اطلاعات تغذیه ای
703 کیلو ژول (168 کیلو کالری) 1105 کیلوژول (264 کیلو کالری) انرژی
0.3 گرم 0 گرم چربی
0 گرم 0 گرم اسیدهای چرب
34 گرم 0 گرم کربوهیدرات ه
30 گرم 0 گرم قند
0 گرم 0 گرم یروتئین
8 گرم 0 گرم نمک
8 گرم 100 گرم مونوهیدرات کراتین
7 گرم 88 گرم کراتین