Lipo 100 - 120 Caps

لیپو 100 – 120 کپسول

پرطرفدارترین محصول – همراه با ترکیبات گیاهی

چربی‌سوز ترموژنیک
همراه با کولین و کافئین
همکاری در فرآیند چربی‌سوزی

و اکنون با فرمول جدید و موثر: بهترین چربی‌سوز همراه با ترکیبات طبیعی ساخته شده در کشور آلمان

 
 
و اکنون با فرمول جدید و موثر : بهترین چربی‌سوز همراه با ترکیبات طبیعی ساخته شده در کشور آلمان

نقطه عطف فرآیند چربی سوزی : لیپو 100 همواره پرفروش‌ترین محصول این شرکت بوده و اکنون نیز ضمن بهره‌مندی از فناوری منحصر به فرد چند مرحله‌ای، با فرمولاسیونی جدید و موثر در دسترس مصرف‌کنندگان می‌باشد.

این محصول جدید در مقایسه با قبل از خواص چربی‌سوزی بسیار بالاتری بهره‌مند می‌باشد. چرا که حاوی فرمولاسیون منحصر به فرد و منتخب از مواد غذایی است که در بسیاری از موارد توصیه شده‌اند: این فرمول شامل عصاره‌های گیاهی با کیفیت، آمینو اسیدها، ویتامین‌های گروه B، روی و کولین می‌باشد که متابولیسم طبیعی انرژی و چربی را تسهیل می‌نماید. علاوه بر این، دارای کافئین بوده که میزان استقامت و تمرکز در حین فعالیت‌های چربی‌سوزی را افزایش می‌دهد.

این محصول از آن جهت منحصر به فرد می‌باشد که برای انواع اشکال کاهش وزن، قابل استفاده است: برای افرادی که قصد دارند مقدار کمی وزن کم کنند، برای افرادی که می‌خواهند مقدار بالایی از وزن خود را به صورت دائمی کم کنند و برای ورزشکاران حرفه ای که تنها قصد اصلاح بافت ماهیچه‌ای خود را دارند. مانند افرادی که در زمینه بدنسازی فعالیت دارند.


«سوخت و ساز بدن من به طور قابل توجهی افزایش یافت و من تنها پس از گذشت چند روز شاهد تغییرات ظاهری خود بودم».
, IFBB ProFigenÖzdemirفیگن اوزدمیر
فیگن اوزدمیر که به صورت حرفه‌ای در زمینه بدنسازی و تناسب اندام فعالیت داشته و به آموزش ژیمناستیک و سایر شاخه‌های ورزشی می‌پردازد نیز از این محصول استفاده نموده است.

قصد اصلاح بافت ماهیچه‌ای خود را دارند. مانند افرادی که در زمینه بدنسازی فعالیت دارند.

1. ویژگی‌های منحصر به فرد محصول
• چربی‌سوز ترموژنیک
• فناوری چند مرحله‌ای
• بهبود سوخت و ساز چربی و انرژی
• حفظ سطوح طبیعی قند خون
• بهبود قوای ذهنی و ماهیچه‌ای (استقامت)
• کاهش خستگی در حین تمرینات ورزشی
• درج شده در فهرست Cologne

2. چه چیزی سبب تحریک اثر ترموژنیک می‌شود و فناوری چند مرحله‌ای چیست؟
لیپو 100 حاوی ادویه‌ی چیلی، عصاره نارنج و عصاره چای سبز که همگی دارای خواص ترموژنیک هستند می‌باشد. مطالعات نشان داده‌اند که این مواد، سبب کاهش اشتها و افزایش مصرف کالری در بدن می‌شوند.

فناوری چندمرحله‌ای نیز این اطمینان را به وجود می‌آورد که ترکیبات این محصول دارای تاثیر تاخیری بوده و از این رو مواد غذایی مورد نیاز برای تمام مدت زمان فعالیت ورزشی، تامین می‌گردد.

3. choline چیست؟
"choline" کولین، ماده‌ای شبیه به ویتامین است که در بسیاری از فعالیت‌های بدن از جمله سوخت و ساز چربی‌ها، تاثیر دارد. این فرآیند به طور خاص در داخل کبد که اندام متابولیک مرکزی بدن به شمار می‌رود، رخ می‌دهد. سایر مواد غذایی پرمصرف از قبیل پروتئین‌ها و کربوهیدرات‌ها نیز در این اندام متابولیسم می‌شوند. برای انجام فرآیندهای متابولیکی پیچیده، به مواد دیگری غیر از کولین نیز نیاز می‌باشد.

از این رو لیپو 100، حاوی ریزمغذی‌هایی چون ید، روی و کرومیوم می‌باشد. کرومیوم یکی از عناصر کمیابی است که برای افراد تحت رژیم‌درمانی، حائز اهمیت بوده و به حفظ سطح طبیعی قند خون در این افراد کمک می‌نماید.

علاوه بر این، دربرگیرنده ویتامین‌های گروه B، نیاسین و بیوتین بوده که تاثیرات مثبتی بر متابولیسم طبیعی انرژی دارند می باشد. مواد غذایی پرمصرفی چون چربی‌ها و کربوهیدرات‌ها در حین فرآیند متابولیسم انرژی در درون ماهیچه‌ها به انرژی تبدیل می‌شوند. این دو ویتامین نیز در کاهش خستگی خصوصا در حین کاهش وزن، کمک می‌نماید.

4. کافئین برای افزایش استقامت
کافئین موجود در این محصول (380 میلی‌گرم در هر وعده روزانه) به تقویت استقامت بدن در حین فعالیت‌های چربی‌سوزی شدید (کاردیو) کمک می‌نماید. هم‌چنین میزان تمرکز در حین تمرینات ورزشی طولانی و خسته‌کننده را افزایش می‌دهد.

بدین ترتیب، لیپو 100، خستگی ناشی از تمرینات شدید ورزشی را به تاخیر می‌اندازد. بدین معنا که جلسه تمرینات ورزشی به جلسه‌ای آسان و قابل کنترل تبدیل شده و امکان دست‌یابی به اهداف مورد نظر، افزایش می‌یابد.

5. سایر اثرات لیپو 100
• ال-کارنیتین، یک ماده مغذی مشابه ویتامین می‌باشد که در متابولیسم‌های انرژی و چربی حضور دارد. رژیم‌های غذایی که میزان مصرف گوشت در آن‌ها پایین می‌باشد، ممکن است منجر به کاهش توان جسمی در افراد شوند. لیپو 100 حاوی کارنیپور است که به عنوان ارزشمندترین ال-کارنیتین موجود در بازار شناخته می‌شود.
• ادویه‌های چیلی و فلفل (بیوپرین) از خواص گوارشی بالایی برخوردار می‌باشند. این مواد، جذب و سوخت‌وساز مواد غذایی از قبیل کافئین را بهبود می‌بخشد.
• گارسینیا گامبودا، یکی از ادویه‌های محبوب در کشور هند می باشد. این ماده که با نام تامارین نیز شناخته می‌شود، به دلیل بهره‌مندی از اسیدیته بالا، از خواص گوارشی بالایی برخوردار می‌باشد.
• حاوی عصاره چای سبز که پلی‌فنول‌ها و کاتچین‌های افزایش‌دهنده اثر کافئین را تامین می‌نمایند.
• عصاره گیاه گوارانا که بخشی از کافئین موجود در این محصول را تامین می‌نماید.

6. کاهش وزن موفقیت‌آمیز، تناسب اندام و حفظ وزن
لیپو 100، یک چربی سوز منحصر به فرد برای افرادی است که می‌خواهند اندامی ظریف و متناسب داشته باشند. رژیم غذایی کم کالری و غنی از پروتئین نیز مفید خواهد بود زیرا به کاهش وزن و از بین رفتن چربی‌ها کمک می‌نماید. تمرینات منظم مقاومتی و استقامتی مانند تمرینات ماهیچه‌ای و کاردیو، به تسریع فرآیند کاهش وزن کمک می‌نمایند.

7. لیپو 100 بادی اتک را همراه با کدام‌یک از محصولات این شرکت می‌توان مصرف نمود؟
• ورزشکاران می‌توانند در مرحله کاهش وزن و به منظور حفظ بافت ماهیچه‌ای، از این محصول همراه با فیتنس شیک بادی اتک استفاده نمایند.
• همراه با منیزیم پلاس کلسیم بادی اتک، به عنوان یک مکمل معدنی که به حفظ عملکرد طبیعی ماهیچه‌ها کمک می‌‌نماید.
• همراه با ویت لاس بادی اتک به منظور کنترل اشتها و کاهش وزن در رژیم‌های کم کالری.
 
طریق مصرف : 6 کپسول در بازه‌های زمانی 60 دقیقه‌ای همراه با 200 میلی‌لیتر مایعات. در روزهایی که فعالیت ورزشی ندارید، دو کپسول را همراه با هر وعده غذایی اصلی، مصرف نمایید. از مصرف بیشتر از مقدار توصیه شده، خودداری نمایید.
محتویات هر بسته : 120 کپسول
ترکیبات : عصاره گوارانا، عصاره چای سبز، ژلاتین (دامی)، عصاره گارسینیا کامبودا، دی‌متیل آمینو اتانول- بای‌تارترات، کولین بای‌تارترات، طعم‌دهنده (کافئین)، ان-استیل ال-تیروسین، عصاره پوست درخت بید، ال-کارنیتین (کارنیپور)، عصاره جینکگو بیلوبا، عصاره کولیئوس فورسکولین، ال-سیترولین، عوامی جداکننده (منیزیم استئارات، سیلیکون دی‌اکسید)، نیکوتینامید، عصاره نارینژین، پودر چیلی، ماده اسیدی کننده (ال تارتاریک اسید)، عصاره نارنج، رنگ (تیتانیوم دی‌اکسید، اکسید آهن، آزوروبین)، زینک گلوکونات، عصاره فلفل (بیوپرین)، کرومویم 3 کلرید، پتاسیم یدید، دی-بیوتین.

ممکن است بر روی فعالیت و تمرکز کودکان تاثیر بگذارد.
دربرگیرنده مقادیری از گلوتن، لاکتوز، سویا و پروتئین سفیده تخم مرغ.
توجه : حاوی مقادیر بالای کافئین. مصرف این محصول برای افراد مبتلا به فشار خون بالا، بیماران قلبی عروقی و افراد حساس به کافئین، زنان باردار و تحت مراقبت و کودکان، توصیه نمی‌شود. لطفا قبل از مصرف این محصول، با پزشک خود مشورت نمایید.

Nutrition facts per serving/ 6 capsules RDA = % of Recommended Daily Allowance
Energy 52 kJ/ 12 kcal
Fat 0,1 g
- thereof fatty acids < 0,1 g
Carbohydrates 1,5 g
- thereof sugar < 0,1 g
Protein 0,9 g
Salt < 0,1 g
LIPO 100 Formula
Choline (derived from Choline bitartrate) 83 mg
L-Carnitine (Carnipure™) 102 mg
GarciniaCambogia extract 558 mg
Willow bark extract 120 mg
Gingko Biloba extract 100 mg
Green tea extract 967 mg
Citrus Aurantium extract 13 mg
Guarana extract 1200 mg
Coleus forskohlii extract 100 mg
Chili powder 50 mg
Pepper extract 5,3 mg
L-Citrulline 100 mg
N-Acetyl Tyrosin 150 mg
DMAE-bitartrate = DMAE 270 mg
Naringin extract 50 mg
Niacin 54 mg 338
Biotin 7,5 µg 18
Iodine 23 µg 18
Zinc 1,5 mg 15
Chromium 119 µg 298
Total Caffeine content 380 mg