Body Attack Weight Loss - 120 Caps

ویت لاست (کاهش دهنده وزن) بادی اتک – 120 کپسول

فیبرغذایی برای حمایت از یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات

ویت لاست بادی اتک برای افرادی که خواهان کاهش وزن خود هستند توصیه میشود. این محصول میتواند به سیر بودن کمک میکند.

 
 
ویت لاست بادی اتک برای افرادی که خواهان کاهش وزن خود هستند توصیه میشود. این محصول میتواند به سیر بودن کمک میکند.

این محصول حاوی فیبرهای ژریمی قابل حل میباشد که از عصاره ریشه گیاه کانجک و عصاره لوبیا سفید بدست می آید.

اگر این فیبرهای رژیمی جذب بدن شوند،به سیستم گوارشی می رسند و در آنجا آب بیشتری جذب می کنند. این جذب آب باعث ایجاد حس، سیری می شود که می تواند تا حد زیادی بعد و در طول غذا ادامه یابد.به علت ظرفیت بالای جذب و متورم شدن در قسمت معده و روده،هضم مواد مغذی همانند کربوهیدرات ها ، چربی ها و پرو تئین ها را به تاخیر می اندازد.

ترکیبات فعال در داروی کاهش وزن بادی اتک کدامند؟
داروی کاهش وزن بادی اتک حاوی فیبر های رژیمی ،گلوکومانان است که از گیاه زبان شیطان (devil’stongue)گرفته شده است که آنرا ریشه ی کانجگ نیز می نامند.در حضور آب این فیبر های رژیمی شروع به متورم شدن می کنند و به همین علت است که کپسول های کاهش وزن بادی اتک را باید همرا ه با 2 تا 3 لیوان بزرگ آب و حدود 30 تا 60 دقیقه قبل ازغذا میل کنید.(400 تا600میلی لیتر).این عمل میزان جذب آب و تورم این ماده را در سیستم گوارشی افزایش می دهد و اشتها را در حد یک رژیم کم کالری تنظیم می کند.برای افزایش این خاصیت گوارشی، پیشنهاد می شود که حداقل یک گرم گلوکومانان قبل از غذا استفاده کنید.یک کپسول کاهش وزن بادی اتک حاوی 500 میلی گرم گلوکومانان است و حداقل 2 کپسول (1 گرم گلوکومانان) را باید قبل از غذا میل کنید.

افرادی که میزان کلسترول نامنظم دارند می توانند 4 گرم گلوکومانان یعنی (3×3 کپسول)روزانه و در طی سه وعده غذایی میل کنند زیرا گلوکومانان به کنترل میزان طبیعی کلسترول نیز کمک می کند.

نکته با ارزش: عصاره لوبیای سفید چه اهمیتی دارد؟
عصاره لوبیای سفید که لوبیای رونده (ولگاریس)نیز نامیده می شود،پروتئین خاصی بنام گلیکوپروتئین دارد. این پرروتئین یک نوع ماده فیتوکمیکال است که به خاطر ساختارش تاثیر بازدارنده بر آنزیم های هضم کربوهیدرات یعنی آلفا آمیلاس دارد.این آنزیم ها به طور عمده در روده کوچک قرار دارند که به منظور هضم همه هیدروکربن ها ( مانند نان،برنج،پاستا و غلات )است.بنابراین عصاره لوبیا سفید به عنوان یک مکمل رژیمی تولید شده است که میتوان آنرا به عنوان یک رژیم کم هیدروکرباتی استفاده کرد. داروی کاهش وزن بادی اتک حاوی 350 میلی گرم عصاره لوبیای سفید به ازای هر کپسول است.
 
طرز تهیه : جهت کسب تاثیر بهتر سه بار در روز و هر بار 2 کپسول را با مقدار فراوانی آب (400میلی گرم) در حدود 30 تا 60 دقیقه قبل از وعده اصلی به عنوان یک وعده کم کربوهیدرات میل کنید.بیش از حد مجاز مصرف نشود.
محتوی : 120 عدد کپسول
مواد تشکیل‌دهنده : پودر گلوکومانان (کانجاکومانان)، عصاره لوبیای سفید،عصاره یا ژلاتین (گوشت گاو)،عامل های تفکیک کننده(منیزیم استارت،دی اکسید سلیکون)،مواد رنگ دهنده(دی اکسید تیتانیم،اف سی اف زرد)=E110:که ممکن است بر فعالیت و تمرکز کودکان تاثیر سوء داشته باشد.

ممکن است حاوی مقداری گلوتن،لاکتوز،سویا و پروتئین سفیده تخم مرغ باشد.