Carb Control-Protein Bar 100g

کرب کنترل پروتئین بار 100 گرم

کرب کنترل یکی از محصولات بادی اتک

شکلات‌های پروتئینی لذیذ با ویتامین‌های ضروری حاوی 45 گرم پروتئین، زوکرارم و 4 گرم بالاست استوفن
کرب کنترل محصول بادی اتک، یک شکلات لذیذ است که برای آن دسته از افرادی که رژیم غذایی کم کربوهیدرات و ...

 
 
شکلات‌های پروتئینی لذیذ با ویتامین‌های ضروری حاوی 45 گرم پروتئین، زوکرارم و 4 گرم بالاست استوفن

کرب کنترل محصول بادی اتک، یک شکلات لذیذ است که برای آن دسته از افرادی که رژیم غذایی کم کربوهیدرات و کم قند دارند مناسب می‌باشد.

کرب کنترل یکی از محصولات بادی اتک، یک شکلات کم حجم برای افرادی است که باید از خوردن قند پرهیز کنند اما همچنان علاقه‌مند به خوردن آن هستند. با وجودیکه100 گرم کرب کنترل ، محتوی 25 گرم کربوهیدرات است، حدود 20 گرم از آن پلی دکستروز و مالتیتول است. این مواد طعمی شبیه به شکر دارد اما در سوخت و ساز قند تاثیری نداشته، و موجب پوسیدگی دندان‌ها نیز نمی‌شود.

این محصول با روکشی از شکلات شیری پوشیده شده است (مارزی پان، شیرینی بادامی)، که با طعم‌دهنده مالتیتول شبیه به شکر شیرین شده است. افرادی که عاشق شکلات‌های سفید(ماست بلوبری، مارمالات لیمو) یا شکلات‌های تلخ (شکلات ترد، کارامل) هستند، طعم آنها را می‌دانند. طعم‌دهنده‌های افزوده شده‌ای که شکلات‌هایی با شیرینی کم ارائه می‌دهند، حس همان طعم‌های میوه‌ای، نارگیلی یاشکلاتی را می‌رسانند. شکلاتی که متناسب با قند خون افراد است از میان ترکیبی از شکلات و طعم‌دهنده‌ها به دست می‌آید. این محصول حتی برای افرادی که مشکل چاقی یا عدم تعادل در سوخت و ساز قند خون دارند نیز مناسب است.

این محصول حاوی 4 گرم فیبر رژیمی است. بنابراین، این شکلات می‌تواند به عنوان یک مکمل برای رژیم غذایی با فیبر زیاد استفاده شود. به ویژه هنگامیکه رژیم غذایی فاقد موادی چون حبوبات، میوه و سبزیجات باشد.

این محصول که حاوی 45 گرم پروتئین است، می‌تواند در مقابل از دست رفتن پروتئین مقاومت کند و این در حالیست که در ساخت عضلات نیز مشارکت دارد. پروتئین‌ها عمدتا از منابع پروتئینی چون پروتئینوی و شیر تامین می‌شوند که به صورت زیستی به دسته پروتئین‌های پر ارزش تعلق دارد. پروتئین کوچک توسط یک منبع پروتئینی به نام پروتئین ایزوله سویا شکل می‌گیرد که ارزش غذایی آن از لحاظ زیستی به اندازه گوشت است. بنابراین، این منابع پروتئینی یکی ازمهمترین موارد مورد علاقه در رژیم غذایی ورزشکاران است. این منابع تمام اسیدهای آمینه ضروری مورد نیاز را به عنوان مکمل رژیم غذایی روزانه تامین می‌کنند.

1. دیگر مواد فعال در کرب کنترل (محصول بادی اتک) چیست؟
• این محصول محتوی ویتامین‌های B1،B2،B6 و B12، فولیک اسید و نیاسین است که بخشی از سوخت و ساز طبیعی انرژی، قند و آمینو اسید به شمار می‌آید.
• علاوه بر متابولیک طبیعی انرژی، ویتامین‌های انرژی ‌زای فوق الذکر نیز از عملکرد ذهنی پشتیبانی می‌کنند.
• به ویژه برای بدنسازان و ورزشکاران قدرتی، ویتامین B6 و اسید پانتوتنیک مهم است، چرا که در سنتز طبیعی و سوخت و ساز طبیعی هورمون‌های استروئیدی، پروتئین‌ها، ویتامینD و برخی از انتقال ‌دهنده‌های عصبی نقش اساسی دارد.
• آنتی اکسیدان‌ها در مواردی که انرژی کم و یارژیم غذایی نامتعادل است به تامین انرژی طبیعی و سوخت و ساز پروتئین کمک می‌کنند.

2. کرب کنترل با چه محصولاتی بهتر ترکیب می‌شود؟
• در ترکیب با یکی دیگر از محصولات بادی اتک به نام نوترال اسپورتس واتر برای محافظت فیزیکی و کارکرد ذهنی.
• با یکی دیگر از محصولات بادی اتک به نام لین فیکس درینک، نوشیدنی میوه‌ای به همراه کافئین، عصاره چای سبز، آمینواسید و تارین.
• با یکی دیگر از محصولات بادی اتک به نام محلول منیزیم که به کاهش خستگی و کسالت در حین تمرین فیزیکی کمک می‌کند.
 
ترکیبات (کره بادام زمینی) : پروتئین شیر (پروتئین شیر و کشک)، پوشش شکلاتی مالتیتول (کاکائو، مالتیتول، کره کاکائو، چربی شیر،امولسی فایر: سویلسیتین، عطر و طعم دهنده،نیکوتینامید، توکوفرولاکتیت ، کلسیم دی-پانتوتنات، پیریدوکسین هیدروکلوراید ، ریبوفلاوین ، تیامین هیدروکولراید ، اسید فولیک، سیانوکوبالامین ، شیرین کننده: سوکرالوز.

اطلاعات تغذیه ای در هر 100 گرم
انرژی 1647کیلوژول (394 کیلوکالری)
پروتئین 45 گرم
کربوهیدرات 22 گرم
قند 0.5 گرم
پلیول 20 گرم = 2.5 گرم *کربوهیدرات خالص
چربی 16 گرم
اسیدهای چرب 8.2 گرم
فیبرهای رژیمی 4.8 گرم
قندقابل استفادهبرای بدن

درصد در هر 100 گرم ترکیب ویتامین ه
ویتامین E 12 میلی گرم 100
ویتامین C 80 میلی گرم 100
ویتامین B1 / تیامین 1.1 میلی گرم 100
ویتامین B2 / ریبوفلاوین 1.4 میلی گرم 100
نیاسین 16 میلی گرم 100
ویتامین B6 1.4 میلی گرم 100
فولیک اسید 200میکرو گرم 100
ویتامین B12 2.5 میکرو گرم 100
پانتوتنیک اسید 6 میلی گرم 100
محتوی 100 گرم