Power Protein Bar

شکلات پروتئینی

9 گرم پروتئین‌های شیر با کیفیت بالاجایگزینی خوشمزه برای بارهای شکلات
16 گرم کربوهیدرات‌ها
51 میلی‌گرم ویتامین کمپلکس

شکلات پروتئینی که یکی ازمحصولات بادی اتک است از جمله شکلات‌های مختص ورزش است و تنها 4.5 گرم چربی در هر واحد دارد. این محصول در طعم‌های مختلف قابل دسترس است.

 
 
شکلات پروتئینی که یکی ازمحصولات بادی اتک است از جمله شکلات‌های مختص ورزش است و تنها 4.5 گرم چربی در هر واحد دارد. این محصول در طعم‌های مختلف قابل دسترس است.

ویژگی : شکلات‌های پروتئینی ورزشی (35 گرمی) بسیار سبک و لذیذ است. این محصول تقریبا 9 گرم پروتئین از پروتئین شیر، 16 گرم کربوهیدرات و در حدود 5 گرم چربی را تامین می‌کند.این محصول همچنین دارای مجموعی از ویتامین ها و ال-کارنیتین نیز می باشد.

این محصول می‌تواند میان وعده مناسبی در ورزش، محل کارو یا هنگامی که شما در خارج از خانه هستید باشد. هر واحد از این محصول محتوی تقریبا 145 کیلوکالری است. به همین دلیل بدن می‌تواند به آسانی از آن به عنوان یک میان وعده رژیمی و منبع فوری تامین انرژی در طول تمرین‌های فیزیکی و ذهنی استفاده کند. به علاوه ما این محصول را به افرادی که ولع زیادی در مصرف شکلات داشته و یک میان وعده سبک و رژیمی را به انواع شکلات‌های بسیار شیرین ترجیح می‌دهند، پیشنهاد می‌کنیم.

1- بیشتر بدانیم : چرا این محصول برای ورزشکاران مناسب است؟
شکلات پروتئینی بادی اتک، نوعی شکلات ورزشی است که محتوی قندی با قالبیت هضم بالا، شیر و پروتئین‌های وی با ارزش غذایی بالاست. در ورزش‌های قدرتی و استقامتی عضلات به شدت تحت فشارند، بنابراین افزایش جذب پروتئین در طول روز امری ضروری است. این محصول می‌تواند به افزایش جذب پروتئین در صورت کمبود آن کمک کند. همچنین موجب از بین بردن اشتها و تمایل به مصرف شیرینی قبل، در طی و بعد ازتمرین‌های فیزیکی می‌شود.

2- بیشتر بدانیم : دیگر مواد فعال موجود در شکلات پروتئینی چیست؟
• ویتامین‌هایB1 وB2 در نگهداری سوخت و ساز طبیعی انرژی دخالت دارند. ویتامین B6 نیز نقش مهمی در سوخت و ساز پروتئین دارد، به این صورت که در سنتز پروتئین‌های بدن و عضلات شرکت می‌کند. همچنین ویتامین B6 و B2 در شکل‌گیری سلول‌های قرمز خون –اکسیژن مورد نیاز برای سوخت و ساز انرژی و عضلات را فراهم می‌آورد- مشارکت دارند.
• قابلیت آنتی‌اکسیدان‌های اسکوربیک اسید و ویتامین E برای شرکت در محافظت از سلول‌های بدن از استرس‌های اکسایشی. رادیکال‌های آزاد نیز موجب شده که آنها نقش مهمی در حفظ سیستم ایمنی بدن در طول فعالیت‌های فیزیکی داشته باشند. اسید آسکوربیک حتی می‌تواند ویتامین E استفاده شده در حین پاسخ‌های استرسی را مجددا سنتز نماید، به همین دلیل ایمنی طبیعی و دفاع از بدن حتی در مراحل سخت ورزشی نیز حفظ می‌شود.

شکلات پروتئینی محصول بادی اتک با چه محصولات دیگری بهترین بازخورد را برای شما دارد؟
• با کرب کنترل یکی از محصولات بادی اتک، 100 گرم شکلات با 45 گرم پروتئین که به نگهداری و ساخت عضلات کمک می‌کند.
• در ترکیب با پنکیک پروتئین یکی از محصولات بادی اتک برای تامین پروتئین یک رژیم غذاییبا پروتئین بالا
• در ترکیب با دایت شیک محصول بادی اتک، محصول جایگزین برای وعده غذایی که برای یک رژیم غذایی ایده آل بوده و تمام مواد مغذی ضروری را فراهم می‌کند.
 
ترکیبات :

Nutrition Facts
  pro 35g Riegel (Strawberry-Yoghurt) pro 100g (Strawberry-Yoghurt):
Energy 596kJ (142 kcal) 1704 kJ (405 kcal)
Protein 8,8g 25g
Carbohydrates 16g 46g
Fat 4,5g 13g


Vitamin complex
  per 35g bar (RDA*) per 100g (RDA*)
Vitamin E 6,0mg (50%) 17 mg (143%)
Vitamin C 40 mg (50%) 114 mg (142%)
Vitamin B1/ Thiamin 0,5 mg (50%) 1,6 mg (142%)
Vitamin B2/ Riboflavin 0,7 mg (50%) 2,0 mg (142%)
Vitamin B6 0,7 mg (50%) 2,0 mg (142%)
Pantothenic Acid 3,0 mg (50%) 8,5 mg (142%)
L-Carnitine 200 mg 573 mg

RDA = درصد پیشنهادی مجاز روزانه