Zinc Professional - 90 Caps

زینک پروفشنال – هر بسته حاوی 90 کپسول

مکمل رژیمی روی برای تقویت دستگاه ایمنی
مناسب برای تقویت پوست/ ناخن‌ها/ مو
همراه با ویتامین B و C

مکمل دارویی زینک پروفشنال بادی اتک، ترکیبی از ویتامین‌ها و مواد معدنی همراه با آمینواسیدها می‌باشد که در بسته‌بندی‌های 90 تایی و به صورت کپسول عرضه می‌گردد.

 
 
مکمل دارویی زینک پروفشنال بادی اتک، ترکیبی از ویتامین‌ها و مواد معدنی همراه با آمینواسیدها می‌باشد که در بسته‌بندی‌های 90 تایی و به صورت کپسول عرضه می‌گردد.

ترکیب روی از اهمیت بالایی برای افراد، خصوصا ورزشکاران، برخوردار است زیرا تاثیر قابل توجهی در تمرینات ورزشی دارد. روی، در سنتز طبیعی پروتئین‌ها شرکت کرده و منجر به رشد ماهیچه‌ها می‌گردد. علاوه بر این، حضور روی به حفظ سطح طبیعی تستوسترون در خون کمک نموده و از بافت استخوان‌ها محافظت می‌نماید. این ماده همچنین تاثیرات مثبتی بر روی پوست، ناخن‌ها و مو دارد. مکمل‌های روی فواید بسیار زیادی برای ورزشکاران به همراه داشته و به سوخت‌و ساز طبیعی ویتامین A و نهایتا به کارگیری سایر ویتامین‌ها کمک می‌نمایند.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم روی، نقش آن در سیستم ایمنی بدن می‌باشد. این نیاز، با مصرف مکمل‌هایی چون زینک پروفشنال بادی اتک، رفع می‌گردد. روی، عملکرد طبیعی سیستم ایمنی را در بدن ورزشکاران تقویت می‌نماید. با مصرف این مکمل، می‌توان از بروز بیماری‌ها و ایجاد وقفه‌های طولانی در تمرینات ورزشی، جلوگیری نمود. روی، به دلیل برخورداری از ویژگی‌های آنتی اکسیدانی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. تمرینات سخت و تشکیل رادیکال‌های آزادی که در پی این قبیل فعالیت‌ها روی می‌دهند، ممکن است با افزایش خطر آسیب سلول‌های بدن همراه باشند. اگر بتوان کمبود روی در بدن را با مصرف مکمل‌های حاوی این ماده جبران نمود، متعاقبا می‌توان از سلول‌ها در مقابل فشار اکسایشی محافظت نمود.

روی موجود در محصولاتی چون زینک پروفشنال بادی اتک، فواید گسترده‌ای را برای عمده ورزشکاران به همراه دارد. تمامی ورزشکاران، از افراد مبتدی تا افرادی که به صورت حرفه‌ای در زمینه بدن‌سازی فعالیت دارند و هم‌چنین ورزشکارانی که در رشته‌های استقامتی کار می‌کنند و بسیاری از ورزشکاران دیگر، همگی می‌توانند از مزایای این مکمل رژیمی بهره ببرند. بسیاری از ورزشکاران، به وضوح شاهد تاثیرات استفاده از این ماده در رژیم غذایی خود بوده‌‌اند. افراد ورزشکار برای موفقیت در فعالیت‌های ورزشی خود، به پروتئین، کربوهیدارت و آمینواسیدهای بیشتری نیاز دارند. تقریبا اصلی‌ترین دلیل این تمرینات، ساخت ماهیچه، افزایش استقامت و توان بدنی می‌باشد و روی نیز در این زمینه نقش به سزایی را ایفا می‌نماید. نهایتا باید عنوان داشت که روی یکی از عناصر کمیاب ضروری بوده که تامین آن در رژیم روزانه باید جدی گرفته شود.

زینک پروفشنال بادی اتک حاوی چه مواد دیگری می‌باشد؟
هر کپسول زینک پروفشنال بادی اتک حاوی 25 میلی‌گرم روی و 80 میلی‌گرم ویتامین C است که از سلول‌های ماهیچه‌ای در مقابل فشار اکسایشی ناشی از فعالیت‌های فیزیکی، محافظت می‌نمایند. علاوه بر این، این محصول حاوی پانتنوئیک اسید ویتامین B می‌باشد که نقش مهمی در تشکیل و متابولیسم طبیعی هورمون‌های استروئیدی، ویتامین D و انتقال دهنده‌های عصبی ایفا می‌نماید. زینک پروفشنال بادی اتک دارای پوششی از ترکیب آمینو‌اسیدهای ال-هیستیدین و ال-سیستئین می‌باشد.

زینک پروفشنال با چه محصولاتی بهترین عملکرد را به شما می‌دهد؟
• در ترکیب با پروتئین XT- 3 بادی اتک که ترکیبی از چند پروتئین همراه با کراتین بوده و به تشکیل بافت ماهیچه‌ای کمک می‌نماید.
• قبل از تمرین همراه با BCAA شاتز بادی اتک به منظور تامین پروتئین آب پنیر برای افزایش بافت ماهیچه‌ای.
• همراه با پاور پروتئین 90 بادی اتک، که یک ترکیب حرفه‌ای با پروتئین‌های زیستی ارزشمند را تشکیل داده و در حفظ و تقویت بافت ماهیچه‌ای کمک می‌نماید.
 
طریقه مصرف : دو ساعت قبل از وعده غذایی و یا قبل از خواب، یک عدد کپسول را همراه با مقادیر بالایی مایعات (200 میلی‌لیتر آب) میل نمایید. از مصرف بیشتر از مقدار توصیه شده، خودداری شود.
محتویات هر بسته : 90 کپسول
ترکیبات : آرد برنج، ژلاتین (دامی)، ال-آسکوربیک اسید، زینک سیترات، ال – هیستیدین، ال-سیستئین، هیدروکلرید، عامل جداکننده (منیزیم سیترات، سیلیکون دی‌اکساید)، کلسیم دی پنتوتینات، مواد رنگی (تیتانیوم دی اکساید، اکسید آهن).

Nutrition facts per 100 g per serving/ 1 capsule
Energy 1460 kJ/ 342 kcal 13 kJ/ 3 kcal
Protein 24 g 0,2 g
Carbohydrates 42 g 0,3 g
Fat 1,5 g < 0,1
Dietary fibre < 0,1 g < 0,1 g
Sodium 0,003 g < 0,001 g
Vitamin C 9302 mg 80 mg
Pantothenic acid 1395 mg 12 mg
Zinc 2907 mg 25 mg
L-Cysteine 2907 mg 25 mg
L-Histidine 5814 mg 50 mg